Токіо готове до бою: японські ліки довели ефективність у протидії коронавірусу

PUSH-NEWS

Інформація близько години тому надійшла одночасно від японських та китайських дослідників.

Зокрема, запатентований японською корпорацією «Toyama Chemica» у 2014 році – Фавіпіравір (T-705 або Авіган), довів свою ефективність у симптоматичному лікуванні нової коронавірусної інфекції COVID-19 у Китаї. Саме тому уряд Китаю розпочинає офіційне застосування Авігану для боротьби з коронавірусом.

Зокрема, про це повідомляє Центр розвитку біотехнологій КНР. Клінічні випробування відбувалися одночасно в Ухані та Шеньчжені за спостереження японських фахівців. Успішність тесті була доведена на понад 300 хворих осіб.

Дослідники пояснюють: стабілізація температури хворих відбулася приблизно за 2,5 дня (для тих приймав японські ліки), та за 4,2 дні (для тих, хто їх не приймав); щодо кашлю – у середньому стабілізація відбувалася за 4,5 дні та майже 6 днів відповідно.

Лікарі також зазначають, що побічних ефектів при проведенні клінічних досліджень встановлено не було.
Ба більше: тест на коронавірус показував негативний результат уже на 4 день після прийому Авігану; для тих, хто не приймав ці ліки – знадобилося близько 11 днів.

Клінічні випробування також підкріплюються рентгенівськими знімками, які показують поліпшення стану легенів приблизно у 91 випадку пацієнтів, яким давали ліки. Для тих, хто не приймав їх, відсоток складає 62%.

Результати вже передані до Токіо, де японські фахівці працюватимуть з подальшими дослідженнями.

Хоч і говорити про застосування Авігану для лікування хворих на коронавірус пацієнтів ще зарано, ці новини є крайнє обнадійливими. Адже наразі ефективне симптоматичне лікування є єдиною запорукою перемоги китайської інфекції.

Також я вірю: саме японці стануть тими, хто врятує світ від коронавірусу.

Інформація про препарат:

Фавіпіравір, відомий також як T-705 або Авіган — синтетичний противірусний препарат, що був розроблений японською компанією Toyama Chemical/Fuji Film у 1998 році.

Фавіпіравір активний проти РНК-вмісних вірусів. Як і деякі інші експериментальні противірусні препарати (T-1105 та T-1106), препарат є похідним піразинкарбоксаміду. До фавіпіравіру чутливими є віруси грипу, гарячки Західного Нілу, жовтої гарячки, ящура, а також інші віруси родини Flaviviridae, віруси родин Arenaviridae і Bunyaviridae, роду альфавірусів (або арбовіруси групи А) родини Togaviridae. Експериментально показана активність проти ентеровірусів, а також вірусу гарячки Рифт Валлі.

У 2014 році був застосований у Японії для зупинення епідемії пандемічного грипу. Ефективність препарату проти вірусу хвороби, яку спричинює вірус Ебола, показана у експерименті на мишах.Під час епідемії гарячки Ебола у 2014 році Японія запропонувала застосовувати препарат під час епідемії із дозволу ВОЗ. 4 жовтня 2014 року було повідомлено, що французька медсестра, яка працювала у Ліберії як доброволець організації «Лікарі без кордонів» і захворіла на гарячку Ебола, одужала, а в комплексі лікування було застосовано фавіпіравір.

Підписуйтеся на мій тг-канал: https://t.me/arthurkharytonov

Поділитися у соцмережах:
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Коронавирус
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

03 серпня (станом на 9:00) в Україні 73 158 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1738 летальних, 39 876 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 990 нових випадків. Загалом проведено 1 067 006 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 333 пацієнти. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 2815 випадків;Волинська …

Поділитися у соцмережах:
Коронавирус
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1090 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

31 липня (станом на 9:00) в Україні 69 884 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1693 летальні, 38 752 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1090 нових випадків. Загалом проведено 1 029 220 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 598 пацієнтів. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 2736 випадків;Волинська …

Поділитися у соцмережах:
Коронавирус
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 1197 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 — це новий антирекорд з кількості захворювань на добу.

30 липня (станом на 9:00) в Україні68 794 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1673 летальні, 38 154 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1197 нових випадків. Кількість ПЛР-тестувань в країні перевищила позначку мільйон — загалом з початку пандемії проведено 1 013 793 дослідження. Усього за добу одужало 760 пацієнтів. Наразі …

Поділитися у соцмережах: